Про нас

НАША МІСІЯ

Успіх Клієнта – це успіх Компанії

«БФ Логістика» компанія нового покоління що постійно працює над своїм розвитком. Ми обрали для себе приорітетом впровадження передових технологій складської обробки, транспортування вантажів, митно-брокерського обслуговування, вдосконаленням інформаційних технологій та розвитком і дотриманням вимог сучасних стандартів в управлінні якістю. Стратегія розвитку компанії «БФ Логістика» спрямована на постійне вдосконалення інтегрованої системи менеджменту з використанням інноваційних сучасних технологій, розширенням спектру логістичних послуг, а також постійної роботи над оптимізацією бізнес-процесів.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Компанія формує комплексні рішення для бізнес-процесів Клієнта, з гнучкою ціновою політикою. Згуртований професійний колектив дотримується сучасних стандартів, при здійсненні своєї діяльності:

 • надаємо співробітникам Компанії оптимальні умови для ефективної роботи професійного та особистого зростання;
 • надаємо повний комплекс логістичних послуг найвищої якості і сприяємо розвитку бізнесу своїх Клієнтів;
 • глибоко знаємося на логістичних рішеннях що дозволяє задовольняти потреби Клієнта;
 • дотримуємося коректного ставлення до законодавства, норм моралі, суспільних принципів та довіри в бізнес-середовищі.

НАШ ПЛАН РОЗВИТКУ

Головне завдання з розвитку Компанії – завоювання та збереження всебічної довіри наших Клієнтів надаючи їм послуги високої якості виходячи з потреб Клієнта та постійним аналізом його задоволеності. Завдяки створенню оптимальних умов для ефективної роботи формування пропозицій з надання комплексу логістичних послуг для наших Клієнтів, з організації надійної логістичної складової  що базуються на стандартах системи якості, надає нам можливість вимірювати ефективність та результативність обслуговування.

КЛІЄНТООРІЄНТОВНІСТЬ

Компанія вірить що цілеспрямоване прагнення до досягнення цих цілей входить в інтереси всіх зацікавлених сторін – Клієнтів, Співробітників, Партнерів. Надійність та якість послуг нашої логістичної Компанії забезпечується:

 • командою професіоналів,
 • інноваційними технологіями,
 • сучасним стандартам якості,
 • аналізом та розрахунком ризиків для нестандартних рішень Клієнта,
 • швидкість в прийнятті рішень
 • відстоювання інтересів Клієнта – інвестиція в тривалу плідну співпрацю.

ЯКІСТЬ

Компанія «БФ Логістика» займає проактивну позицію в розвитку якості обслуговування, в основу яких покладено задоволення вимог та потреб наших Клієнтів. Якісні послуги – це основа діяльності нашої Компанії, що гарантують нам можливість постійно бути затребуваними на ринку України, які сприяють досягненню лідерських позицій на ринку надання комплексних логістичних послуг. Мета Компанії в області якості – здобуття та збереження всебічної довіри наших Клієнтів. Надаючи послуги ми визначаємо їх якість виходячи з потреб Клієнта та аналізу його задоволеності, що базуються на стандартах системи якості що надає нам можливість вимірювати ефективність та результативність обслуговування.

НАША КОМАНДА

БФ Логістика – це злагоджена команда, що складається з професіоналів, які працюють для клієнта 24 години на добу. Наші корпоративні цінності:

 • високі стандарти з якості обслуговування,
 • команда співробітників які націлені на результат,
 • позитивна репутація у Клієнтів компанії,
 • професійний розвиток та вдосконалення.

розподіляють усі співробітники завдяки чому формуються міцні та взаємовигідні відносини з колегами, партнерами і клієнтами Компанії. Завдяки відповідальному підходу до роботи ми надаємо не просто послуги, а комплексні рішення сприяють розвитку Вашого бізнесу найвищої якості . Мета БФ Логістики – зробити співпрацю з нами вигідною для всіх сторін.